İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

CRM Akademi'de
Takım Üyesi Olma Süreci

CRM Akademi’de yetkinliklere dayalı bir işe alım süreci uygulanmaktadır. Çalışanların işe alımlarında kaynak olarak iş başvuru portallarından, hr@crmakademi.net mail hesabımızdan, web sayfamıza gelen başvurulardan ve official LinkedIn hesabımızdan yararlanılır.
 • İş görüşmelerinde en az iki aşamalı süreç izlenir.
 • İnsan Kaynakları, tüm başvuruları değerlendirmesinin ardından, görüşmeleri yapar ve uygun olan adayları ilgili departman yöneticileriyle görüştürür.
 • Pozisyonun gerekliliklerine göre; değerlendirme uygulaması, vaka çalışması, ingilizce ölçümleme yöntemleri uygulanır.
 • En son aşamada referans kontrollerinin ardından, değerlendirilmesi olumlu olan adaya iş teklifi İnsan Kaynakları tarafından yapılır.
 • Aday, işe başlamasının ardından oryantasyon programlarına katılarak şirkete alışma sürecini hızlandırır. Tüm çalışanlar, işe başladıkları ilk hafta ilk iş günü oryantasyonuna katılırlar. Böylelikle, şirketimizi daha yakından tanıma fırsatı bulurlar ve operasyon ekibi ile aralarında güçlü bir bağ ilk günden kurulmuş olur.
0+

Microsoft Uzmanlık

0+

Takım Arkadaşlarımız

0

Departman

0+

Sertifikasyon

Awesome Image
Eğitim Süreci

Çalışanımız ilk ayı içerisinde oryantasyon programına dahil edilir.

Çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak, kariyerlerinde yönlendirici olabilmek amacı ile oluşturulan yıllık eğitim planları ve In house & Outsource eğitim olanakları bulunmaktadır. Eğitim ve geliştirme açısından "know-how" desteğini alan CRM Akademi, pozisyonların ve her bir iş biriminin ihtiyacına yönelik eğitim programlarını uygulamaktadır. Şirketimizin "içeriden terfi" politikası gereği, çalışma arkadaşlarımızın eğitim ve gelişimine özen göstermekteyiz.
Her yıl gerçekleştirilen performans değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından eğitim ihtiyaç analizleri titizlikle gerçekleştirilir ve kişilere özel eğitim programları oluşturulur. Kişisel gelişim eğitimlerinin planlanması, süreç yönetimi ve raporlanması İnsan Kaynakları departmanı tarafından gerçekleştirilir.
Proje Yönetimi
0%
İş Danışmanlığı / SME
0%
Mimari / Yazılım Danışmanlığı
0%
AR&GE
0%
Diğer
0%
CV Gönder
İnsan Kaynakları

CRM Akademi'de;

 • Özel Haklar
 • Kariyer Planı
 • Mutluluk
 • Yönetici Gözlemi
 • Eğlence / İletişim

Çalışanlarımıza yüksek lisans ve doktora desteği sağlarız. Sağlık kırmızı çizgimizdir. İş yeri hekimimiz ve özel sağlık sigortası sayesinde çalışanlarımızın sağlığını önemseriz. Doğum günlerini önemseriz, bu nedenle doğum günlerinde çalışanlarımız doğum günü izni kullanırlar. Özel günlerde kapınızı her an bir kargocu çalabilir! İK Departmanımız tüm çalışma arkadaşlarımıza yıl içerisinde sürpriz hediyeler gönderir.

Kariyer Planı

Çalışanlarımıza yüksek lisans ve doktora desteği sağlarız. Gelişimleri için onlara yıllık sertifikasyon hedefleri koyarız.

Çünkü burada işler 'mutluluk'la yürür!

CRM Akademi’de güveni ve mutluluğu ilk günden hissedersiniz, mutluluğu aramaya gerek yoktur çünkü CRM Akademi'de mutluluk sizi bulacaktır… Birlikte paylaştığımız her dakikada mutluluğu yaşarız, çünkü biz birlikte mutluyuz. Ailemize katılan her yeni üye, mutlulukla tanışır. Mutluluğumuzun kaynağı, sahip olduğumuz dinamizm ve pozitif enerjimizde saklıdır. Ve yıllar geçse de azalmaz... Çünkü burada işler 'mutluluk'la yürür! CRM Akademi’de , kocaman bir aile olmanın bilinciyle, gücünü karşılıklı saygı ve sevgiden alır. İşte bu sebeple sadece iş yerinde değil, hayatın her anında, yıllar geçse de kopmayan bir bağ oluşturur.

Yönetici Gözlemi

CRM Akademi’de yetkinliklere dayalı bir performans değerlendirme sistemi kullanılmakta ve yılda bir kez performans değerlendirme görüşmeleri yapılmaktadır. Çalışanımızın hem kendisinin hem de yöneticisinin değerlendirme yaptığı sistemimiz, önceden belirlenmiş görev tanımlarıyla uyumlu hedeflerden oluşmaktadır. Bu görüşmelerden toplanan bilgiler, eğitim ve gelişim ihtiyaçlarının tespitinde ve buna bağlı olarak yıllık eğitim planlarının hazırlanmasında, kariyer planlarının oluşturulmasında ve ücretlendirme çalışmalarında kullanılmaktadır.

Happy Hours & Oyun Odaları

Eğlence olmaz olmazımızdır. Her ay, tüm çalışanlarımızla bir araya gelip remote happy hours yaparız. Ayrıca şirket genelinde online oyun odaları ile rekabetimizi mesai sonrasında da bilgisayar oyunlarında devam ettiririz.
 • Adres
 • YTÜ - Davutpaşa Kampüsü C1 Blok No:101, 34220 Esenler/İstanbul
 • Telefon
 • +90 212 320 23 32
 • E-Posta
 • info@crmakademi.net