VavaCars Dynamics 365 CRM Danışmanlığı

Başarı Hikayesi

VavaCars Dynamics 365 CRM Danışmanlığı

Awesome Image

Proje Detayı

İngiltere Genel Merkezinden yönetilen aynı zamanda Türkiye ve Pakistan'da faaliyette olan VavaCars'a Dynamics 365 CRM çözümü kapsamında destek sağlıyoruz.
  • Müşteri: VavaCars
  • Kategori: Dynamics 365 CRM
  • Tarih: Devam Ediyor
  • Website: vava.cars
  • Lokasyon: Türkiye, İngiltere, Ukrayna, Pakistan

İkinci El Otomobilin Yeni Markası

VavaCars, Vitol Group'a ait araç değerlendirmesi yaparak araç sahiplerine hızlı araç satış imkanı sunan bir firmadır. VavaCars'ın merkezi Londra, İngiltere'de bulunmaktadır. Türkiye'de Petrol Ofisi işbirliği ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Global Deneyim

VavaCars yalnızca Türkiye ve Pakistan'da faaliyette olsa da dünyanın farklı yerlerinde destek aldıkları birçok farklı firmalar ve çalışanları bulunmaktadır. VavaCars'ın istekleri dahilinde ekiplerle bir araya gelerek taleplerini hayata geçiriyoruz. Dynamics 365 CRM kullanılan projede Müşteri İlişkileri Yönetimi, Pazarlama, Müşteri İzin Yönetimi Altyapısı, İleti Yönetimi Sistemi, SMS & E-Posta Gönderimleri, Portal Entegrasyonu gibi birçok konuda uçtan uca destek sağlıyoruz.

Operasyonel Destek

VavaCars'a dedike çalışan arkadaşlarımızla VavaCars'ın talep ettiği birçok operasyon süreci CRM Akademi olarak üstleniyoruz. Raporlama, SMS & E-Posta Gönderimi, Görünümler, Data Yönetimi gibi birçok konuda arkadaşlarımızın desteğiyle VavaCars çalışanlarına operasyonel destek oluyoruz.

PROJE PAYDAŞLARI

Proje Hakkında Ne Söylediler?

Elif Sükan Sönmez

VavaCars | Customer Care and Global CRM Senior Manager
Yaklaşık bir senedir Dynamics 365 Cloud ürününde hem Türkiye hem Pakistan operasyonumuz için özeleştirme ve geliştirmeleri için çalışmaktayız. CRM Akademi tüm aşamalarda profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Birebir bizimle çalışan ekip arkadaşları ise sorumluluk sahibi, işimizi bizim kadar benimseyen, uzman kadrolar. Sıcak iletişim kurmaları ve çözüm odaklı olmaları bizim gibi hızlı büyüyen start-up’lar için  büyük artı sağlamaktadır.

Selim Karadayı

CRM Akademi | Business Analyst Team Leader
VavaCars Türkiye pazarının çok da alışık olmadığı, müşteri odaklı bir ikinci el araç alım-satım süreci sunuyor. Bu süreçleri Microsoft Dynamics 365 ürünleri üzerinde her uçtan efektif bir şekilde kurguluyoruz. Satış süreci, müşteri talepleri, araç havuzu, anket yönetimi, çağrı merkezi yönetimi, pazarlama maillerinin gönderilmesi gibi süreçlerin tamamını Dynamics 365 ürün ailesi içerisindeki Sales, Customer Service, Field Service, Customer Voice ve Power Automate kullanarak kurguluyoruz ve hem kullanıcı deneyimi hem de müşteri deneyimini pozitif yönde geliştirmeye devam ediyoruz.
GÜNCEL BAŞARI HİKAYELERİ

Gerçekleştirdiğimiz Projelere
Dair Başarı Hikayeleri