VavaCars Dynamics 365 CRM Danışmanlığı

PROJE PAYDAŞLARI

Proje Hakkında Ne Söylediler?

Elif Sükan Sönmez

VavaCars | Customer Care and Global CRM Senior Manager
Yaklaşık bir senedir Dynamics 365 Cloud ürününde hem Türkiye hem Pakistan operasyonumuz için özeleştirme ve geliştirmeleri için çalışmaktayız. CRM Akademi tüm aşamalarda profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Birebir bizimle çalışan ekip arkadaşları ise sorumluluk sahibi, işimizi bizim kadar benimseyen, uzman kadrolar. Sıcak iletişim kurmaları ve çözüm odaklı olmaları bizim gibi hızlı büyüyen start-up’lar için  büyük artı sağlamaktadır.

Selim Karadayı

CRM Akademi | Business Analyst Team Leader
VavaCars Türkiye pazarının çok da alışık olmadığı, müşteri odaklı bir ikinci el araç alım-satım süreci sunuyor. Bu süreçleri Microsoft Dynamics 365 ürünleri üzerinde her uçtan efektif bir şekilde kurguluyoruz. Satış süreci, müşteri talepleri, araç havuzu, anket yönetimi, çağrı merkezi yönetimi, pazarlama maillerinin gönderilmesi gibi süreçlerin tamamını Dynamics 365 ürün ailesi içerisindeki Sales, Customer Service, Field Service, Customer Voice ve Power Automate kullanarak kurguluyoruz ve hem kullanıcı deneyimi hem de müşteri deneyimini pozitif yönde geliştirmeye devam ediyoruz.
GÜNCEL BAŞARI HİKAYELERİ

Gerçekleştirdiğimiz Projelere
Dair Başarı Hikayeleri

Başarı Hikayesi

BYD | Müşteri Yönetimi Çözümü

Awesome Image

Proje Detayı

Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan BYD, üstün müşteri hizmeti taahhütlerinin bir parçası olarak müşteri yönetim süreçlerini Microsoft Dynamics CRM ile güvence altına aldı.
  • Müşteri: BYD Türkiye
  • Ürün: Dynamics 365 CRM
  • Tamamlanma Tarih: 01.11.23
  • Website: bydauto.com.tr
  • Proje Lokasyonu: Proje geliştirmeleri ve analiz süreçleri online gerçekleştirilmiştir.

Elektronik Otomobilin Global Lideri

Küresel elektrikli araç üreticisi BYD, 2003 yılında Çin'de kuruldu. Hızla sektörde lider konuma yükselen BYD yenilikçi teknolojisi ve sürdürülebilirliğe olan taahhüdüyle geniş tanınırlık kazandı. Şirketin misyonu, sadece geleneksel taşımacılık sektörünü dönüştürmek değil, aynı zamanda sera gazı emisyonlarını önemli ölçüde azaltabilen, çevresel kirliliği önleyen ve gezegenin genel refahına katkıda bulunan yenilikçi çözümler sunmaktır. .

Proje Kapsamı

Microsoft Dynamics CRM projesi kapsamında müşteri kartı özelleştirmeleri, tekilleştirme kurgusu, iletişim formu üzerinden gelen müşteri adaylarının CRM'e alınması ile birlikte şikayet ve izin süreçlerine odaklanıldı. Bu geliştirmeler, müşteri ilişkilerini güçlendirmek, veri erişimini hızlandırmak, şikayet yönetimini iyileştirmek ve yasal gereksinimlere uygun iletişim sağlamak amaçlandı.

Proje Ekibi

BYD Proje Ekibi
CRM Akademi Proje Ekibi
Bundle:The Sykwalkers
Danışman Ekip Lideri: Ferhat Akgümüş
Dynamics Danışmanı: Halil Yurtçu
Proje Yöneticisi: Furkan Emir
Yazılım Ekip Lideri: Olcay Polat Çelik
Yazılım Danışmanı: Enes Sorma, Enes Ecer